Šifry a výsledky

A je to za námi. Obdiv patří naprosto všem, protože mráz a vítr udělaly z jinak příjemné procházky s luštěním docela boj o přežití. Za největší drsňáky vyhlašujeme tým z nepříliš přiléhajícím názvem Výletníci - do tepla kulturáku přišli s šifrou Kamenice v rukách někdy před půl osmou. Podle mého teploměru v autě byla nejvyšší polední teplota -7, večer bylo - 11 a k tomu vytrvalý čerstvý severní větřík. Prostě ideální podmínky na procházku po otevřených vršcích kolem Odrance.

Všichni bojovali statečně, ale až k pokladu došli jen tři týmy.

Drsný poklad si vyzvedl tým Aplikovaní hrošíci
kteří prošli celou trasu bez jediné nápovědy. Projevilo se, že svým složením trošku překračovali etický limit Kocouří procházky, měli více než jednoho zkušeného účastníka šifrovaček v týmu. Nicméně letošní drsná trasa spolu s počasím byla dostatečnou výzvou i pro kvalitní tým - blahopřejeme!

Pohodový poklad si vyzvedly dva týmy:
první Vojenská hra lásky
druhý Malý kulatý koblížek
Je vidět, že ani pohodová trasa nebyla zadarmo - též oběma blahopřejeme. Blízko k pokladu měl i Plán B, ale nezvládli závěrečný orientačně náročný postup a jezero Chur-nur potmě nenašli.

Podrobné výsledky podle dosaženého stanoviště a herního času, včetně kompletních záznamů z dispečinku o průchodech stanovišti, náovědách (zeleně) a záchranách (červeně) najdete v přiloženém souboru.

Pro nenasytné luštiče přikládáme všechny papírové šifry. Je jasné, že poskládat si například zadání startovního úkolu není jen tak, ale kdo chce luštit, musí zvládnout i orientaci v zadání. Bývá dobré si taky přečíst pravidla a informace od orgů.

Díky všem za účast a pomoc a za rok ... inu uvidíme.
Stanoviště Start
obrázky 10 20
obrázky 1 2
obrázky 4 12
obrázky 7 6
obrázky 3 22
obrázky 20 1

Stanoviště č. 2
Stanoviště č. 3
Stanoviště č. 4
Stanoviště č. 5
Stanoviště č. 7 P
Stanoviště č. 7 D
Stanoviště Metodka
Stanoviště Ostrůvek
Stanoviště Kamenice
Stanoviště Rybník