Pozvánka

Už pošesté se v čase adventním spolu s našimi kocoury zamýšlíme nad během světa. Lidi tak nějak blbnou, zatímco kočičí plémě se prochází (když zrovna nespí za kamny). Prý máme alespoň občas ty dvě činnosti spojit.


* * * Šestý ročník opravdu malé vánoční šifrovačky opravdu bude! * * *

Kocouří procházka už je tak tradiční, že téměř vzniká sama. Když jsem koncem listopadu přemýšlel, jestli letos pro všeobecné dobro neudělat přestávku, přišla mi od Indexe první šifra a někteří účastníci mi sami hlásili, kdy nemůžou.Tak jsem ten mejl poslal a teď už se to nedá zastavit. Inu, komu není rady...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Základní informace:
Kocouří procházka je malá vánoční šifrovačka pro týmy začátečníků a mírně pokročilých. Více pokročilým doporučujeme vyrazit na nějakou jinou hru. Taková TMOU je zárukou zábavy nejmíň na celou noc. To na KP nehrozí, nanejvýš můžete trochu omrznout.
Tým má nejméně 2 a nejvýše 5 lidí.
Cíl bude v Racomu v Novém Městě na Moravě.
Start bude na hrázi Cihelského rybníka, bude tam i auto na odložení věcí, které pak najdete v cíli.
Trasa bude krátká, povede městem i terénem a v případě špatného počasí bude ještě kratší.
Počet stanovišť bude asi 5 včetně startu (1) a cíle (5). Na každém bude něco jako šifra.
Začátek a konec hry bude přibližně 13:30 a přesně 19:00.
Startovné bude v cíli společně snědeno a vypito. Mějte rozum.
Datum 27. prosince 2011
Účel je dojít do cíle včas, aby ostatní nesežrali ty nejlepší kousky.
Soutěž proběhne o nejrychlejší celkový čas, což je součet času od startu do oznámení cílového hesla a trestných časů za nápovědy.
Nápovědy jsou jako vždy malá a velká. Malá se pokusí něžně nakopnout a stojí 40 trestných minut, velká prozradí celý postup řešení a stojí trestné 2 hodiny.
Nutné vybavení je mobilní telefon, s kterým umí alespoň jeden člověk v týmu telefonovat a posílat a přijímat SMS. Počítejte s několika provolanými minutami a několika SMS do sítě Oblíbeného Operátora.
Doporučené vybavení je tužka, papír, podložka a čelovka (pokud nejste kocouři).
Kódovací tabulky a různé další věci, které možná budete opravdu potřebovat a možná vás jen zmatou, dostanete na startu. Pamatujte, že kocouří abeceda má 27 písmen - a b c d e f g h ch i j k l m n o p q r s t u v w x y z - pokud není pro danou šifru zcela srozumitelně a nezašifrovaně řečeno jinak!
Nesmí se při hře používat jakýkoliv dopravní prostředek, tedy ani veřejný, kromě lyží. Nicméně letos to asi na lyže nebude.
Přihlášky a dotazy rádi přijmeme a zodpovíme, zkuste email jiri.hruska zavináč racom.eu

Těšíme se na vás
J+Z+L+P+M+plyšový radiátor