Pozvánka

Málokdo bojuje tak často, rád a dobře jako čistokrevný kocour plemene Směs z vesnické návsi. Však je taky potomkem mnoha generací vítězů boje o Mícu. Proč tedy nespojit procházku s bojovkou? U nás lidí zas nemusí úplně lítat chlupy, ale trocha kocouřího nasazení neuškodí.


* * * Sedmý ročník opravdu malé (po)vánoční šifrovačky se blíží! * * *

Ne že bychom měli nějakou potřebu inovovat, ale pořádat dvě malé šifrovačky v jednom termínu a jednom prostoru přišlo oběma skupinám jako plýtvání materiálem. Tak jsme se tedy ujali tradiční honby za pokladem alias bojovky brněnských orienťáků a možná bude příště pořádat procházku někdo zase jiný, uvidíme. Každopádně z toho koukají nějaké změny pro obě skupiny, prosím čtěte pozorně.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Základní informace:
Kocouří procházka je malá (po)vánoční šifrovačka pro týmy začátečníků a mírně pokročilých. Více pokročilým doporučujeme vyrazit na nějakou jinou hru. Taková TMOU je zárukou zábavy nejmíň na celou noc. To na KP nehrozí, nanejvýš můžete trochu omrznout. Jeden zkušený účastník šifrovacích her v týmu je eticky přípustné maximum, jinak budou naši kocouři hrozně prskat.
Tým má nejméně 2 a nejvýše 5 lidí.
Cíl není. Je poklad. A taky bude k dispozici přístřeší na adrese Vlachovice 43 (u Hrušků), kde jste vítání při hře i po hře na ohřátí, na čaj, na kus řeči. Jak se tam dostanete je vaše věc.
Start bude v 9.00 v hospodě na Vlachovicích, budete si moct dát k luštění třeba snídani nebo grog.
Trasy budou dvě - "pohodová" a "drsná". Limit pohodové bude 16.00 a drsné 21.00.
Počet stanovišť se uvidí, ale nejvíc 7 pro pohodáře a nejmíň 9 pro drsňáky.
Poslední stanoviště na každé trase je poklad. Kdo dřív přijde, ten víc bere.
Startovné na startu vybereme 50 Kč za tým a co převýší hodnotu pokladu, dáme na provoz vybraného kočičího útulku.
Datum 30. prosince 2012
Účel je získat poklad - zkusit co dokážu - zkusit co vydržím - užít si týmovou spolupráci - přežít (nehodící se škrtněte)
Soutěž proběhne o poklad a další pořadí podle dosaženého stanoviště a celkového času
Nápovědy budou, ale jinak a různě. Buďto terénní - na šifře se dozvíte, kam máte pro ni jít, nebo časová - bude napsáno, po kolika minutách od vyzvednutí si smíte zavolat. Stopujte si to sami, budeme vám věřit.
Záchrany budou také časové, tedy danou dobu od vyzvednutí šifry si budete moci zavolat o řešení. Ale půjde to jen u části šifer - všechny na pohodové trase a asi dvě třetiny trasy drsné. Závěr bude jen pro opravdové drsňáky - nedáš, nenajdeš (poklad).
Nutné vybavení je mobilní telefon, s kterým umí alespoň jeden člověk v týmu telefonovat a posílat a přijímat SMS. Počítejte s několika provolanými minutami a několika SMS do sítě Oblíbeného Operátora.
Doporučené vybavení je tužka, papír, podložka a čelovka (pokud nejste kocouři).
Kódovací tabulky a různé další věci, které možná budete opravdu potřebovat a možná vás jen zmatou, dostanete na startu. Pamatujte, že kocouří abeceda má 27 písmen - a b c d e f g h ch i j k l m n o p q r s t u v w x y z - pokud není pro danou šifru zcela srozumitelně a nezašifrovaně řečeno jinak!
Nesmí se při hře používat jakýkoliv dopravní prostředek, tedy ani veřejný, kromě lyží. Kdyby to náhodou na lyže fakt bylo, dáme vědět včas - sledujte tyto stránky.
Přihlášky a dotazy rádi přijmeme a zodpovíme, zkuste email jiri.hruska zavináč racom.eu. Přihlašte se, prosíme, tak do 5.12., ať víme, jestli bude Vlachovická hospoda dost velká (v případě většího zájmu přesuneme start někam na Tři Studně).

Těšíme se na vás
J+Z+L+P+M+plyšový radiátor