Kocouří Procházka 2006

Při prvním ročníku jediný pořadatel jaksi netušil, že je to první ročník. Vlastně bylo cosi i rok předtím, bez názvu a bez pozvánek. Prostě se to tak někdy vyvrbí. Šifry slepené na poslední chvíli a nikým neotestované, nečekaně vysoká účast díky Jirkovi Marečkovi a jeho kamarádům (asi 5 týmů náhodně poskládaných z příchozích). Závěrečná asociace se ukázala tak šílená, že došlo na improvizované nápovědy...ale hodně účastníků se nenechalo odradit a za rok přišli znova.

Takto vypadala pozvánka:

Po Vlachovicích se courají kocouři. Potmě i za světla, co přitom řeší to nevíme, ale trvá jim to celé hodiny a alespoň ten náš většinou přijde celý ucouraný a občas i otrhaný.

Jménem týmu Ústředního topení si vás dovoluji pozvat na malou pohodovou akci

O co jde:

Malá šifrovačka

Kde je sraz:

Na Vlachovicích u Hrušků

Kdy:

27. prosince 2006 v 14:30 (asi)

Na jak dlouho:

Akce potrvá tolik minut jaká bude venkovní absolutní teplota v stupních Kelvína

Stručná pravidla:

Účastní se 3-5 členné týmy kde musí být alespoň jeden člověk znalý okolí Vlachovic. Proto a nejen proto budou týmy před startem přeházeny tak, aby nikdo nebyl ve výhodě. Cílem bude vrátit se do konce hry na start. Vyhrává každý tým který bude znát heslo. Heslo bude umístěno na 5. terénním stanovišti. Umístění 5. stanoviště se dozvíte vyluštěním šifry umístěné na 4. stanovišti (a tak dále pozpátku). 1. stanoviště je na místě srazu. Je zakázáno pužívat mapu (stejně by vám nebyla k ničemu ale je to přísně zakázáno vzhledem k očekávané vysoké koncentraci orientačních běžců). Ze stejného důvodu je zakázáno běhat. Vůbec celou trasu musí tým absolvovat společně (nebrání-li v tom zdravotní důvody).

Stručné pokyny:

Délka trasy je zanedbatelná ale budete se pohybovat v terénu a asi i potmě. Ve Vlachovicích je hospoda která bude otevřená a útulná, takže si nemusíte brát stan a spacák. Nepotřebujete žádné speciální pomůcky kromě papíru na čmárání a psacích potřeb. Šifry na stanovištích budou k dispozici ve dvou kopiích pro každý tým.

Přihlášky, dotazy:

hruska@racom.cz, 602 511 062