Kocouří procházka 4


Tak KP4 už je také za námi. Bohužel pořadatelé nějak dělali všechno na poslední chvíli a podle toho to dopadlo. Málo otestované šifry se ukázaly příliš těžké, startovní překombinovaná...škoda mluvit. Kocouří procházka 4 byla hrou nečekaně záludnou a temnou, s limitem prodlouženým do 20:00 a vypuštěnou šifrou č. 6. I tak celou trasu prošly jen tři týmy v pořadí
1. Černá kočka
2. Otlučený jogurt
3. Sauna
dále statečně bojovaly týmy Sokol, Blahoslavený tým a Ivoš, které pokořily 4 stanoviště a pak už musely do cíle a na vlak.
Všem patří uznání za pevné nervy a vytrvalost. Omlouváme se zvláště těm, kteří se těšili na pohodovou vánoční procházku s hezkými a lehkými šiframi. Příště se vynasnažíme polepšit.Zadání startovní šifry sestávalo ze čtyř částí. První po částečném použití vypadala takto, druhou dostali účastníci normálně na papíře a v prvním patře na toaletách byly tyto dvě stránky, pochopitelně jedna na pánských a jedna na dámských. Smíšené týmy byly tedy opět výhodou.

Zbylé šifry najdete v přílohách. Nápovědy byly jedna povedenější než druhá, tak je pro jistotu neuvádíme :-). Snad ta k startovní šifře opravdu pomáhala.