Pozvánka

Máme doma už hodně starého kocoura. Většinu zimy chrní u kamen, ale občas ho to popadne a zmizí do tmy. Jaké poklady tam hledá, to nám nikdy neřekne, ovšem po návratu vždycky vymete plnou misku, olíže se a usne za kamny nejmíň na celý den. A tváří se náramně spokojeně,


* * * Osmý ročník opravdu malé (po)vánoční šifrovačky se už chystá! * * *

Sloučení s Bojovkou se docela osvědčilo, takže letos podobně jako loni, ale přece trochu jinak. A taky trochu jinam. Možnost výběru trasy v průběhu hry zůstává, tedy teprve cestou se budete moci rozmyslet, jestli jste drsňáci a nebo radši pohodu. Trochu změníme systém nápověd a záchran, nebudou tak automatické jako loni (ale nebojte, v pohodě vždycky budou). Přečtěte si, prosím, celou pozvánku, obsahuje vše podstatné.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Základní informace:
Kocouří procházka je malá (po)vánoční šifrovačka pro týmy začátečníků a mírně pokročilých. Více pokročilým doporučujeme vyrazit na nějakou jinou hru. Taková TMOU je zárukou zábavy nejmíň na celou noc. To na KP nehrozí, nanejvýš můžete trochu omrznout. Jeden zkušený účastník šifrovacích her v týmu je eticky přípustné maximum, jinak budou naši kocouři hrozně prskat.
Tým má nejméně 2 a nejvýše 5 lidí.
Cíl je poklad. A taky bude k dispozici přístřeší v zasedačce Racom-u (Mírová 1283 NMnM, kousek od nádraží), kde budete vítání při hře i po hře na ohřátí, na čaj, na kus řeči. Jak se tam dostanete je ovšem vaše věc. U Racomu si můžete případně nechat auto, start bude v pohodové pěší vzdálenosti.
Start bude už v 8.45 ráno a vyplatí se ho stihnout. Přesné místo zveřejníme až v posledních informacích
Trasy budou dvě - "pohodová" a "drsná". Limit pohodové bude 16.00 a drsné 21.00.
Počet stanovišť se uvidí, ale nejvíc 7 pro pohodáře a nejmíň 9 pro drsňáky.
Poslední stanoviště na každé trase je poklad. Kdo dřív přijde, ten víc bere.
Startovné letos fakt potřebujeme, prosíme o 100 Kč za tým. Co převýší náklady hry, dáme na provoz vybraného kočičího útulku a ještě něco přidáme.
Datum 29. prosince 2012
Účel je získat poklad - zkusit co dokážu - zkusit co vydržím - užít si týmovou spolupráci - přežít (nehodící se škrtněte)
Soutěž proběhne o poklad a další pořadí podle dosaženého stanoviště a celkového času
Nápovědy budou, ale jinak a opravdu různě. Buďto terénní - na šifře se dozvíte, kam máte pro ni jít, nebo časová - bude napsáno, po kolika minutách od vyzvednutí si smíte zavolat a kolik trestných minut se vám za nápovědu přičte. Stopujte si to sami, budeme vám věřit.
Záchrany budou výhradně časové, ale s pevným limitem i trestem. Zavolat o řešení si smíte nejdříve hodinu po vyzvednutí a přičtou se vám další dvě trestné hodiny. Záchrana bude možná jen u části šifer - u všech na pohodové trase a asi na dvou třetinách trasy drsné. Závěr bude jen pro opravdové drsňáky - nedáš, nenajdeš (poklad).
Nutné vybavení je mobilní telefon, s kterým umí alespoň jeden člověk v týmu telefonovat a posílat a přijímat SMS. Počítejte s několika provolanými minutami a několika SMS do sítě Oblíbeného Operátora.
Doporučené vybavení je tužka, papír, podložka a čelovka, minimálně pro drsňáky (pokud nejste kocouři).
Kódovací tabulky a různé další věci, které možná budete opravdu potřebovat a možná vás jen zmatou, dostanete na startu. Pamatujte, že kocouří abeceda má 27 písmen - a b c d e f g h ch i j k l m n o p q r s t u v w x y z - pokud není pro danou šifru zcela srozumitelně a nezašifrovaně řečeno jinak!
Při hře je možno používat veřejné dopravní prostředky a chodit pěšky nebo na lyžích. Kdyby to náhodou na lyže fakt bylo, dáme vědět včas - sledujte tyto stránky.
Přihlášky a dotazy rádi přijmeme a zodpovíme, zkuste email jiri.hruska zavináč racom.eu. Přihlašte se, prosíme, tak do 15.12., ať alespoň zhruba víme, kolik čeho chystat. Opozdilce nevyhodíme, ale možná na ně budeme prskat. Potřebujeme znát nejméně název vašeho týmu, počet osob které se zůčastní a kontaktní telefon. Když se přihlásíte jmenovitě, bude seznam přihlášených vypadat o něco zajímavěji.

Těšíme se na vás
J+Z+L+P+M+plyšový radiátor