Reportáže

Ústřední topení
alias
Plyšový radiátor
alias
Akumulačky
alias
Ústřední lysohlávky
alias
Biotop
alias
Trubky, ventily, čerpadlo a kotel
alias
Ústredné kúrenie
alias
Kocouří procházka
alias
...už si nepamatuju

Tak nejdřív si zavzpomínáme na našich 15 minut slávy (teda ono to bylo asi 18 hodin...) - takhle popsali přímí účastníci Svíčky 2006. Co se dělo předtím, z nám tak vlastní skromností zamlčíme. Snad že úplně první šifrovačka, kde se objevil tým s názvem ústřední topení, bylo neslavně proslulé TMOU 5 a 6 hodin nad nerozbitou mincí na Stránské skále byl první z našich velkolepých zákysů.
Potom je tu Matrix 2007. Předtím jsme se ještě pod názvem Plyšový radiátor zůčastnili Lamí stezky (reportáž nějak nikdo nenapsal, po absolvování LS se není čemu divit). "Oficiální" název jsme nepoužili neb jsme se chtěli účastnit jen tak nahodile a pro zábavu a nechtěli jsme UT dělat ostudu. "Přece nebudu 14 sedět u compu jak magor..." No vzhledem k tomu, že jsme vyhráli základní část si asi každý domyslí jak to vypadalo...děs a hrůza. Obdobně jsme přihlásili Plyšový radiátor na cyklistickou šifrovačku zamýšlenou jako výlet - jak to probíhalo už je v archivu. Bylo asi 30 hodin a přes 100 km na kole a máme z toho takové legrační nosy.
Na jaře jsme ještě ve třech absolvovali OSUD 2007 a stálo to za to i přes ne právě vydařený konec. Tak trochu "z povinnosti" jsme pak šli Bednu i když se to moc nikomu nehodilo. Přesto že jsme nakonec nedopadli tak špatně, radost ze hry nebyla a nějak nikdo nenapsal ani reportáž. Jo a týden před Matrixem jsme se honili Za pokladem což byla super kombinace šifrovačky s outdoorem a reportáž taky není. Ani ta hra už asi víckrát nebude neboť se vyznačuje příliš velkou úmrtností na straně pořadatelů. Škoda.
V roce 2008 jsme toho šli hodně a v menu reportáží je to znát. A to se nějak nenapsala z Bedny, z Rozjezdu a ze Za nosem 3. Na podzimní sezonu se nám vrátila ztracená dcera Lenka a od té doby to až podezřele jde. Nejdřív jsme nedošli, ale vyhráli řečené Za nosem 3, poté jsme si odvezli trička z Krtčí norou 5, a pak bomba, poprvé jsme prošli TMOU. A hned toho byly plné noviny, však to bylo TMOU X open. A to jsme ještě postavili dva týmy! I Plyšový radiátor bojoval statečně a došel až na devítku.
A to je všechno co tu zatím najdete.
Vlastně ne, ještě se chceme podělit o naše draze nabyté zkušenosti a proto jsme pro sepsali manuál pro účastníky šifrovacích her Jak NEprojít TMOU. Je určen spíšem těm pokročilejším, manuály pro začátečníky již napsali povolanější, viz http://tmou.gdi.cz/archiv/index.php?what=rtfm .

Čas oponou trhnul....a máme desátou šifrovací sezónu, naše desáté TMOU (o tom více jinde) a menší krizi v kolektivu. Zdá se, že se urazil náš plyšák, a začal si hledat nového zaměstnavatele. Po přečtení jeho CV jsme se trochu zastyděli a teď probíhá složité udobřování. Inu uvidíme...

Uběhlo 7 let a jsme po 17. na TMOU, tentokrát kompletní a Indexe to tak zaujalo, že tento zážitek popsal.

A taky máme hymnu. Protože sami zrovna absolutním sluchem nevládneme, najali jsme si profesionály. Výsledek je tady.