Poslední informace

Čerstvá zpráva z terénu: Podmínky na procházku jsou naprosto ideální pro obě varianty, tedy běžky i pěšky. Starý sníh pod 5 - 10 cm prašanu unese i chodce, takže pláně jsou volné a předpověď hlásá sluníčko. Tak se těšte...

Tak. Šifry už jsou upečené a teď pomalu chladnou. K nakousnutí jsou všechny (občas i doslova), včetně závěrečných koled.

Ale abych něco neprokecal, tak raději k trase. Bude více turistická, na pěšky i na běžky, co komu libo. Pěšáci se musí smířit s tím, že občas půjdou delší cestou po silnici a ani šlapání hlubočáku je tak úplně nemine. Lyžníci zase nemůžou počítat se strojově upravenou stopou a občas své nádobíčko i ponesou. Holt všude chleba o dvou kůrkách, jak by jistě řekla teta K. Pro útěchu dodám, že kolem nějakých hospůdek nejspíš půjdete a některé budou snad i otevřené. Celé to courání bude mít asi 13 km.

Počet zůčastněných týmů bude mezi 5 a 10, jako obvykle nás většina účastníků nechává v nejistotě do poslední chvíle. Proto tímto jmenovitě děkuji spořádaně přihlášeným:
A team
Plumbum
Sauna
a zatím nepojmenovaný tým Jury Marečka s kamarády.

Množství těch, co se jenom nějakou cestou nechali slyšet, že asi přijdou, je několikanásobně vyšší. Také jim touto cestou jménem pořadatelů pěkně děkuji.

Potřebná výbava je jako vždy kombinace oblečení polárního badatele a příručního zavazadla mladého skauta. Nezapomeňte na dobré světlo. Jinak snad žádnou zvláštní pomůcku potřebovat nebudete (kromě tužky, papíru a vlastní hlavy). Možná malou lžičku či vidličku, no a nůž má přece každý. Nebo nůžky? Já už nevím...vemte si co chcete, stejně to nejspíš potáhnete zbytečně.

Jo ještě připomínám mobilní telefon, co vydrží celou hru. Bez něj to fakt nepůjde, musíte nám nějak hlásit vyluštěné tajenky, a my vám za odměnu povíme kam dál. Někteří možná budou chtít i napovědět.

Tož na viděnou ve čtvrtek 11.30-11.45 v Racomu.

Za pořadatelskou smečku
Jirka