Výsledky

Ještě ani nevypršel limit hry a už píšu výsledky na web. Všichni přihlášení odstartovali a všichni došli do cíle. Kocouří procházka opravdu není běžná šifrovačka...Kromě odladěnějších a asi i lehčích šifer se na tom podepsalo i počasí - až na občasné bláto pod nohama bylo v zásadě velmi pěkně (s ohledem na datum a nadmořskou výšku).

Tedy nejdříve seznam opravdu drsných týmů a dosažené časy (včetně případných penalizací):
Plech a Lampelberg oba 7.35
Strom uprostřed 7.56
Vojenská hra lásky 10.03

A teď pohodáři:
Plán B 4.18
Sauna 5.14
Odhodlání a Frištenský oba 5.23
Malý kulatý koblížek a Otesánci oba 5.54
Jiříkovice 6.27
Provizor 7.25
Kvakoš noční 7.33
Vlnky 7.43
Kluci uličníci 8.05
Vakuové bubliny 8.14

Výsledný čas vycházi z informací o použití nápověd a záchran známém organizátorům a je spíše informativní. Kocouří procházka nemá tak vypilovaná pravidla a etický kodex hráčů jako jiné, větší hry, a proto nelze pořadí brát moc vážně. Systém "seznamu hesel" příliš svádí k zpětnému inženýrství místo luštění a každý tuto "pomůcku" využíval v různé míře. Protože si myslíme, že ta pravá radost z prolomení šifry spočívá v nalezení "autorského" principu, pokusíme se napříště (jestli nějaké bude) seznam hesel nepoužít.

Většina z vás vyplnila karty a někteří i napsali název. takže můžeme zveřejnit i průchod týmů hrou. Samozřejmě je to bez záruky (každý si psal časy sám), navíc jsme museli hádat čí karta komu patří podle cílových časů - ty jsou pořadatelské. Žlutě podbarvené políčko znamená, že na daném stanovišti tým čerpal telefonickou nápovědu (nebo k ní přišel náhodou a přiznal se k tomu v cíli).