Kocouří procházka 4

Náš koucour se tuhle vrátil z procházky domů až ráno, kožíšek měl značně vlhký a tlapky od bláta. Schroustal zbytek granulí (normálně mu moc nejedou), napil se vody, zalezl pod postel a spal až do večera. Nevíme, co celou noc řešil, ale vypadal jako my, když přijdeme z noční šifrovačky.


Tak už se to chystá!

Slovo úvodem:
Rozhodli jsme se rehabilitovat písmeno CH na šifrovacích hrách. Nelíbí se nám dominance čísla 26, a anglické abecedy vůbec. Vězte, že pro kocoury je CH JEDEN znak. V morseovce existuje, do ostatních abeced ho zavedeme. Například v Braillově písmu nápadně chybí dokonalý znak se všemi tečkami. Uznejte, že je naprosto zjevné, že pan Braille ho použil pro písmeno CH a jen spiknutí italské a ruské mafie ve spolupráci s agenty CIA a MOSADu způsobilo vymazání tohoto nejsymetričtějšího ze všech znaků ze slepeckých tabulek. Zrovna tak dokonalé je číslo 27. O dokonalosti trojky nikdo nepochybuje, tak což teprve trojka na třetí. Takže zapomeňte na šestadvacítku, orgové Kocouří procházky pro vás připravují CHutné CHvílle!
Dále jsme se rozhodli, že po vzoru TMOU zavedeme kvalifikaci. Ovšem kvalifikaci naprosto netransparentní a přímo vybízející k obcházení pravidel. Toto obcházení je zkomplikovánou jedinou drobností, a to tím, že kvalifikace žádná pravidla nemá.
Tož k věci.

Kocouří procházka 4 je malá vánoční šifrovačka pro týmy začátečníků a mírně pokročilých. Více pokročilým doporučujeme chodit ve dvou a nebo vyrazit na nějakou hru, kde platí pravidlo o 26 písmenech v abecedě.

Tým má nejméně 2 a nejvýše 5 lidí.
Centrum bude v Racomu v Novém Městě na Moravě.
Trasa povede městem i terénem a bude na poslední chvíli přizpůsobena počasí.
Počet stanovišť bude 7 včetně startu (1) a cíle (7).
Začátek a konec hry bude přibližně 12:00 a přesně 19:00.
Startovné bude v cíli společně snědeno a vypito. Mějte rozum.
Datum 2054141423131215816.
Účel je dojít do cíle včas, aby ostatní nesežrali ty nejlepší kousky.
Soutěž proběhne o nejrychlejší celkový čas, což je součet času od startu do oznámení cílového hesla a trestných časů za nápovědy.
Nápovědy jsou jako vždy malá a velká. Malá se pokusí něžně nakopnout a stojí 40 trestných minut, velká prozradí celý postup řešení a stojí trestné 2 hodiny.
Nutné vybavení je mobilní telefon, s kterým umí alespoň jeden člověk v týmu telefonovat a posílat a přijímat SMS. Počítejte s několika provolanými minutami a několika SMS do sítě Oblíbeného Operátora.
Doporučené vybavení je tužka, papír, podložka a čelovka (pokud nejste kocouři). Samozřejmě si klidně vezměte spoustu dalších užitečných věcí, jako třeba výkonný notebook s připojením na internet a GPS navigaci s leteckými snímky od gůgla. Až budete hledat slova koledy Pásli ovce valaši a cestu do nejbližší hospody, může se to všechno hodit.
Kódovací tabulky a různé další věci, které možná budete opravdu potřebovat a možná vás jen zmatou, dostanete na startu.
Nesmí se při hře používat jakýkoliv dopravní prostředek, tedy ani veřejný, kromě lyží.
Přihlášky a dotazy rádi přijmeme a zodpovíme, zkuste
RIJ CETI HAK UR ZAKS NIVA A RC TMOCA AKCE UE

Těšíme se na vás
J+L+P+M+plyšový radiátor