Šifry a výsledky

To bylo počasí, co!? Asi tak nejlepší v celé historii procházky. To vědět dopředu, tak vás necháme řešit kočičku někde venku pod smrčkem :-).
No, po testech jsem si myslel, že to bude konečně jednou opravdu vhodné pro začátečníky a betlém byl ponechán "trochu" náročnější úmyslně, aby ti věční začátečníci moc nezpychli a nezačli se hlásit na TMOU místo na KP. Kočičku jsme testovali až na poslední chvíli a tak už nezbyl čas na úpravu. Po jejím "otestování" v ostré hře úplně vidím, jaká hezká hravá šifra to mohla být. Stačilo trošku jiné provedení. Ach jo.

Každopádně gratulujeme všem, kteří se dobojovali až do cíle - celkem 9 týmů to "nevzdalo". V čele výsledkové listiny Pohody jsou týmy, které měly ambice stát se Drsňáky... k tomu není co dodat. Ani Celer řapíkatý, který bez problémů vyřešil kočičku i betlém, drsnou trasu nedokončil. Rozdělovací se ukázala na dlouho, a nápad potřebný na desítku za večerní únavy holt nepřišel. Tedy Drsná trasa je bez vítěze, i tak však Celeru patří obdiv za předvedený výkon.

Takže zde je tabulka s průchodem týmů hrou
a zadání (většiny) šifer. Start se rozumně na papír převést nedá, sedmička je moc papírů a moc megabajtů.

Stanoviště 2
Stanoviště 3
Stanoviště 4
Stanoviště 5
Stanoviště 6
Stanoviště 8
Stanoviště 9
Stanoviště 10