Nikdo nikam nic nového nepíše, no nevím nevím... Na naši novou nástěnku nějaké novinky nutně náleží!

Tak to zase zůstavá na stařičkým kotelníkovi. Co že je teda novýho?

Prej nějaký Prahory zase rozbily Matrix. Zlí jazykové tvrdí, že to nedalo zas až tolik práce, protože už byl na stejně na rozsypání. Ach jo, a my se na něj tak chystali...Bylo nás pět, měli jsme rychlé nohy, bojovné srdce, spoustu elektroniky, perfektní strategickou základnu a ještě lepší taktické plány.

Jenže buď jsme měli děsnou smůlu, nebo nás vyčenichali agenti matrixu, nebo se holt provalilo, že jsme blbí. Nejspíš všechno dohromady. Na základně nešel internet, elektroniku jsme neuměli kloudně obsluhovat, kam jsme doběhli s jazykem na vestě tam se něco zvrtlo a když už jsme po dlouhé době přišli na tetris, tak nám to nevyšlo, protože jsme někde vynechali kostičku. A já jsem na špatně opsaným zadání bravurně předvedl důkaz že kelti nejsou morseovka. Mám z toho takovej pocit, že za těch 24 hodin jsme vyluštili asi jednu a půl šifry. Chvílema jsem si připadal jak na brigádě v IT oddělení menší firmy, kde nakoupili nové hračky a nic nefunguje.

Jedna pozitivní věc se na matrixu udála - vory přivedl nováčka. Elis zná Prahu jak svý boty, běhá, myslí a vydržela s náma celej matrix. Honem si ji musíme pojistit výhodnou smlouvou.

Tak a teď musíme složit reparát ve studiu na O5. GPS je zakázaný, naopak sebou máme mít placatou baterku. To už se snad ani neprodává, všude samý LiON akumulátory... Ještě nám prej dají Index, tak to my budeme mít dva. Už se těším.

Reply